Európa-liga 2019/2020

Második selejtezőkör

Európa-liga második selejtezőkör 1. mérkőzés

DátumHazaiEredményVendég
Ararat Jerevan — Lincoln Red Imps
Shkëndija — F91 Dudelange
HB Tórshavn — Linfield
FC Santa Coloma — Asztana
Tre Penne — Sūduva Marijampolė
Slovan Bratislava — Feronikeli
Pyunik — Jablonec
Ventspils — Gzira United
Gabala — Dinamo Tbilisi
Partizani Tirana — Sheriff Tiraszpol
AEK Larnaca — Levski Sofia
Chikhura Sachkhere — Aberdeen
Utrecht — HŠK Zrinjski Mostar
Arsenal Tula — Neftçi PFK Baku
Budapest Honvéd — CS Universitatea Craiova
Haugesund — Sturm Graz
Lechia Gdańsk — Brondby IF
Alashkert — FCSB
Flora Tallinn — Eintracht Frankfurt
Mladá Boleslav — Ordabaszi
Molde — Čukarički
Sahcjor Szalihorszk — Esbjerg
Yeni Malatyaspor — Olimpija Ljubljana
CSKA Sofia — NK Osijek
Lokomotiv Plovdiv — Nagyszombat
Hapoel Be’er Sheva — Kairat
Connah’s Quay Nomads — Partizan
IFK Norrköping — Liepāja
Piast Gliwice — FC Riga
Jeunesse Esch — Vitória S.C.
Videoton — Vaduz
Luzern — KÍ Klaksvík
AZ Alkmaar — Häcken
Gent — Viitorul Constanța
Dunaszerdahely — Atromitos
Aris Thessaloniki — AEL Limassol
Buducsnost Podgorica — Zorya Luhansk
Wolverhampton Wanderers — Crusaders
Strasbourg — Maccabi Haifa
Glasgow Rangers — Progrés Niederkorn
NK Domzale — Malmö
Espanyol — Stjarnan
Shamrock Rovers — Apollon Limassol
Torino — Debrecen
Legia Warsaw — KuPs
Valur Reykjavík — Ludogorec Razgrad

Európa-liga második selejtezőkör 2. mérkőzés

DátumHazaiEredményVendég
Lincoln Red Imps — Ararat Jerevan
Sūduva Marijampolė — Tre Penne
F91 Dudelange — Shkëndija
Feronikeli — Slovan Bratislava
Čukarički — Molde
Asztana — FC Santa Coloma
Ordabaszi — Mladá Boleslav
Kairat — Hapoel Be’er Sheva
Viitorul Constanța — KAA Gent
Zorya Luhansk — Buducsnost Podgorica
CS Universitatea Craiova — Budapest Honvéd
Levski Sofia — AEK Larnaca
Debrecen - Torino
FC Riga — Piast Gliwice
Häcken — AZ Alkmaar
Sheriff Tiraszpol — Partizani Tirana
HŠK Zrinjski Mostar — Utrecht
KuPs — Legia Warsaw
Dinamo Tbilisi — Gabala
Vaduz — Videoton
Jablonec — Pyunik
Maccabi Haifa — Strasbourg
Apollon Limassol — Shamrock Rovers
Atromitos — Dunaszerdahely
Neftçi PFK Baku — Arsenal Tula
Liepāja — IFK Norrköping
KÍ Klaksvík — Luzern
Ludogorec Razgrad — Valur Reykjavík
Brondby IF — Lechia Gdańsk
Esbjerg — Sahcjor Szalihorszk
Gzira United — Ventspils
Progrés Niederkorn — Glasgow Rangers
Sturm Graz — Haugesund
Eintracht Frankfurt — Flora Tallinn
FCSB — Alashkert
Aberdeen — Chikhura Sachkhere
Nagyszombat — Lokomotiv Plovdiv
Linfield — HB Tórshavn
Vitória S.C. — Jeunesse Esch
Partizan — Connah’s Quay Nomads
AEL Limassol — Aris Thessaloniki
Crusaders — Wolverhampton Wanderers
Stjarnan — Espanyol

Első selejtezőkör

Európa-liga első selejtezőkör 1. mérkőzés

DátumHazaiEredményVendég
St. Joseph’s — Glasgow Rangers
Gżira United - Hajduk Split
CSKA Sofia — OFK Titograd
Jeunesse Esch — Tobol
Pyunik — FK Shkupi
Ordabasy — Torpedo Kutaisi
Ventspils — Teuta Durrës
Alashkert — FK Makedonija Gjorče Petrov
AEK Larnaca — Petrocub Hîncești
JK Narva Trans — Budućnost Podgorica
KF Laçi — Hapoel Be’er Sheva
KuPs — Vitebsk
Flora Tallinn — Radnički Niš
Riteriai — KÍ Klaksvík
Balzan — Domžale
Rózsahegy — Levski Sofia
Sabail — CS Universitatea Craiova
Speranța Nisporeni — Neftçi PFK Baku
Brann Bergen — Shamrock Rovers
Akademija Pandev — HŠK Zrinjski Mostar
Kauno Žalgiris — Apollon Limassol
Shakhtyor Soligorsk — Hibernians
Radnik Bijeljina — Spartak Trnava
Crusaders — B36 Tórshavn
Debrecen — Kukësi
Molde — KR Reykjavík
Brondby IF — Inter Turku
Liepāja — Dinamo Minsk
Dinamo Tbilisi — Engordany
Fola Esch — Chikhura Sachkhere
Maccabi Haifa — Mura
Malmö — Ballymena United
Čukarički — Banants
Europa FC — Legia Warsaw
FCSB — Milsami Orhei
Olimpija Ljubljana — RFS
Connah’s Quay Nomads — Kilmarnock
Zeta Golubovci — Videoton
Dunaszerdahely — KS Cracovia
Cork City — Progrés Niederkorn
Aberdeen — RoPs
St Patrick’s Athletic — IFK Norrköping
Cliftonville — Haugesund
Budapest Honvéd — Zalgiris Vilniusz
NK Široki Brijeg — Kairat
Breiðablik — Vaduz
Stjarnan — Levadia Tallinn

Európa-liga első selejtezőkör 2. mérkőzés

DátumHazaiEredményVendég
Banants — Čukarički
KÍ Klaksvík — Riteriai
OFK Titograd — CSKA Sofia
Chikhura Sachkhere — Fola Esch
Tobol — Jeunesse Esch
FK Makedonija Gjorče Petrov — Alashkert
Kairat — NK Široki Brijeg
Teuta Durrës — Ventspils
Inter Turku — Brondby IF
RFS — Olimpija Ljubljana
Levadia Tallinn — Stjarnan
RoPs — Aberdeen
Levski Sofia — Rózsahegy
Dinamo Minsk — Liepāja
CS Universitatea Craiova — Sabail
Apollon Limassol — Kauno Žalgiris
Torpedo Kutaisi — Ordabasy
Zalgiris Vilniusz — Budapest Honvéd
Haugesund — Cliftonville
Neftçi PFK Baku — Speranța Nisporeni
Vaduz — Breiðablik
HŠK Zrinjski Mostar — Akademija Pandev
KS Cracovia — Dunaszerdahely
Petrocub Hîncești — AEK Larnaca
Milsami Orhei — FCSB
Engordany — Dinamo Tbilisi
Hapoel Be’er Sheva — KF Laçi
Progrés Niederkorn — Cork City
Mura — Maccabi Haifa
IFK Norrköping — St Patrick’s Athletic
Hibernians — Shakhtyor Soligorsk
B36 Tórshavn — Crusaders
Videoton — Zeta Golubovci
Hajduk Split - Gżira United
Kukësi — Debrecen
Vitebsk — KuPs
FK Shkupi — Pyunik
Kilmarnock — Connah’s Quay Nomads
Glasgow Rangers — St. Joseph’s
Spartak Trnava — Radnik Bijeljina
Budućnost Podgorica — JK Narva Trans
Ballymena United — Malmö
Domžale — Balzan
Radnički Niš — Flora Tallinn
KR Reykjavík — Molde
Legia Warsaw — Europa FC
Shamrock Rovers — Brann Bergen

Előselejtező