34211221487-
44211131127-
541031418-43-
64004228-260-

A mérkőzések  2x45 perc hosszúságúak, mindkét félidőben ívószünettel. A meccseket 1 db inaktív, korábban aktív játékvezető vezeti. Az öltözők zárva tartanak, innivalóról minden csapat saját magának gondoskodik. A rendezők kérik a kispadokat tisztán elhagyni.

A ZÁRTKAPUS MÉRKŐZÉSEK TECHNIKAI LEBONYOLÍTÁSA

1. A felelőségvállalási nyilatkozat aláírása minden játékosnak KÖTELEZŐ!
  2. Egyértelmű feliratok segítik a tájékozódást és tartalmazzák a szabályokat
  3. Beléptetés a konténer mögötti kapun lesz
  4. Belépés csak az előzetesen, listán leadott játékosoknak (meccsenként legfeljebb 22 fő nevezhető) és maximum 2 fő szakmai stábnak engedélyezett
  5. A beléptetésnél mindenki vállalja a lázmérést (infrahőmérővel). 37 fok feletti testhőmérséklet esetén NEM léphet be a sportközpont területére senki
  6. A játékosok a mérkőzés kezdete előtt legkorábban 30 perccel léphetnek be a kapun, majd rögtön a pályára. A magukkal hozott minimális csomagjukat/személyes tárgyaikat a kispad(juk)ra (alá) helyezhetik
  7. A játékteret és a Sportközpont területét a kijelölt útvonalon (a Beléptető Kapun) a mérkőzés lefújása után legkésőbb 15 perccel kötelesek elhagyni

Az adott ligákban körmérkőzéses rendszerben mérik össze erejüket a csapatok. Pontegyenlőség esetén a több győzelem, a gólkülönbség, a több rúgott gól, végül az egymás elleni eredmény rangsorol.