Ők jöhetnek az El-ben

Ők jöhetnek az El-ben

Az Európa-liga mai sorsolására szűkítették a magyarok lehetséges ellenfeleinek számát. Kezdés: 15:30.

1. csoport (felül a kiemeltek)

Vaduz (lichtensteini)
Kilmarnock (skót)
Brann (norvég)
Vitebsk (fehérorosz)
Malmö (svéd)

Shamrock Rovers (ír)
Ballymena (északír)/NSÍ (feröeri)
Connah's Quay Nomads (walesi)
KuPS Kuopio (finn)
Breidablik (izlandi)

2. csoport (felül a kiemeltek)

Hajduk (horvát)
Legia (lengyel)
Radnicki Niš (szerb)
CSKA Sofia (bolgár)
Ordabasy Shymkent (kazah)

Flora (észt)
Torpedo Kutaisi (grúz)
Sant Julià (andorrai)/Europa (gibraltári)
Titograd (montenegrói)
Gzira United (máltai)

3. csoport (felül a kiemeltek)

Tobol Kostanay (kazah)
Kukësi (albán)
FCSB (román)
Čukarički (szerb)
Maccabi Haifa (izraeli)

Milsami Orhei (moldovai)
Mura (szlovén)
Debrecen
Banants (örmény)
Jeunesse Esch (luxemburgi)

4. csoport (felül a kiemeltek)

Rangers (skót)
Brøndby (dán)
Cork (ír)
Molde (norvég)
Crusaders (északír)

Niederkorn (luxemburgi)/Cardiff MU (walesi)
B36 (feröeri)
Inter Turku (finn)
KR (izlandi)
Prishtina (koszovói)/St Joseph's (gibraltári)

5. csoport (felül a kiemeltek)

Fehérvár
Zrinjski (bosnyák)
Shakhtyor Soligorsk (fehérorosz)
Neftçi (azeri)
Levski Sofia (bolgár)

Hibernians (máltai)
Ružomberok (szlovák)
Akademija Pandev (macedón)
Speranta Nisporeni (moldovai)
FK Zeta (montenegrói)

6. csoport (felül a kiemeltek)

Nagyszombat (felvidéki)
Žalgiris Vilnius (litván)
Fola Esch (luxemburgi)
Alashkert (örmény)
Olimpija Ljubljana (szlovén)

Chikhura Sachkhere (grúz)
Rīgas FS (lett)
Budapest Honvéd
Makedonija Skopje (macedón)
Radnik Bijeljina (bosnyák)

7. csoport (felül a kiemeltek)

Apollon Limassol (ciprusi)
Kairat Almaty (kazah)
Ventspils (lett)
Cracovia Kraków (lengyel)
Dinamo Tbilisi (grúz)

Teuta (albán)
La Fiorita (sanmarinói)/Engordany (andorrai)
Široki Brijeg (bosnyák)
Dunaszerdahely
Kauno Žalgiris (litván)

8. csoport (felül a kiemeltek)

Haugesund (norvég)
Aberdeen (skót)
Stjarnan (izlandi)
Norrköping (svéd)
Dinamo Minsk (fehérorosz)
Riteriai (litván)

Liepāja (lett)
Levadia Tallinn (észt)
Barry Town (walesi)/Cliftonville (északír)
Saint Patrick's (ír)
RoPS Rovaniemi (finn)
KÍ (feröeri)/Tre Fiori (sanmarinói)

9. csoport (felül a kiemeltek)

Hapoel Beer-Sheva (izraeli)
AEK Larnaca (ciprusi)
Domžale (szlovén)
Pyunik (örmény)
Sabail (azeri)
Budućnost Podgorica (montenegrói)

U Craiova 1948 (román)
Balzan (máltai)
Laçi (albán)
Shkupi (macedón)
Petrocub-Hincesti (moldovai)
Narva Trans (észt)

Fotó: AFP/Getty via UEFA.com